سفارش تاج گل در مشهد

تاج گل ، یکی از عناصر مهمی است که در مراسمات رسمی و مراسم ترحیم مورد استفاده قرار می گیرد. تاج گل، به عنوان نمادی از احترام و قدردانی به افراد و یا شرکت ها به کار می رود. تاج گل می تواند به صورت مختلفی ساخته شود، اما در بیشتر موارد از گل های طبیعی و تازه و گاهی نیز با ترکیب گل های طبیعی و مصنوعی ساخته می شود. برخی از گل هایی که در تاج گل استفاده می شوند عبارتند از: گل های رز سفید، گل های گلایل، استرزیا ،لیلیوم، ژربرا، شب بو، مریم و داوودی در تاج گل استفاده می شود که هر کدام از آنها دارای معنا و مفهومی است.

در ساخت پایه گل علاوه بر گل ها، از برگ ها، شاخه ها و دیگر مواد طبیعی نیز استفاده می شود. این عناصر به کمک گل ها، به طراحی و ساخت تاج گل شکل دلخواه بخشیده و به آن زیبایی بیشتری می بخشد.

گلفروشی باغ گل، با بررسی سلیقه و نیازهای خانواده، یک طرح مناسب برای تاج گل ایجاد می نماید و در آن از گل های تازه و با کیفیت استفاده می شود تا تاج گل مدت زمان بیشتری قابل نگهداری باشد. از تاج گل می توان برای مراسمات ترحیم و افتتاحیه ها می توان استفاده نمود.

گلفروشی باغ گل با 20 سال تجربه در زمینه گل آرایی می تواند شما را در انتخاب پایه گل با توجه به نوع مراسم کمک کند، جهت سفارش و مشاوره با ما تماس بگیرید.

سفارش تلفنی