گل آرایی باغ و تالار در مشهد

گل آرایی یکی از روش های تزئینی که در تزئینات داخلی و خارجی ساختمان ها، رویدادها، مراسم عروسی، جشن ها و مناسبت های مختلف به کار می رود. یکی از مهمترین نکات در گل آرایی، انتخاب گل های مناسب است تا علاوه بر زیبایی، طرح جذابی داشته باشد. برخی از گل های محبوب برای گل آرایی عبارتند از: رز، لیلی، زنبق، گل مریم، گل کاکتوس، آنتوریوم، پرچمدار، گل بابونه و گل سرخ می باشد.

گلفروشی باغ گل با توجه به نوع مراسم، گل ها و طرح های مناسب را به شما پیشنهاد می دهد که می توانید آنرا با توجه به سلیقه شخصی خود، سفارشی سازی کنید. در انتخاب گل ها ، رنگ های مختلف آنها می توانند حس و احساس مختلفی را به مخاطبان انتقال دهند، به طور مثال، گل های رنگ سفید در مراسمات رسمی و گل های قرمز بیشتر در مراسمات عروسی مورد استفاده قرار می گیرد.

طراحی گل آرایی توسط باغ گل، با نهایت دقت انجام می شود به طور مثال به مواردی مانند اندازه و ارتفاع گل ها، تعداد گل ها، نوع و جنس گلدان ها، انتخاب دیگر مواد تزئینی و پس زمینه های مناسب در طراحی مد نظر قرار می گیرد تا به نتیجه ی بسیار زیبا و خیره کننده دست یابد.

نمونه کارهای گل آرایی

گل آرایی باغ و تالار در مشهد گل آرایی باغ و تالار در مشهد گل آرایی باغ و تالار در مشهد گل آرایی باغ و تالار در مشهد گل آرایی باغ و تالار در مشهد گل آرایی باغ و تالار در مشهد گل آرایی باغ و تالار در مشهد

گلفروشی باغ گل با 20 سال تجربه در زمینه گل آرایی می تواند شما را در انتخاب و چیدمان زیباتر محیط مراسمات و جشن ها کمک کند، جهت سفارش و مشاوره با ما تماس بگیرید.

سفارش تلفنی